Sutjeska lako protiv Petrovca, Grbalj slavio u Pljevljima

okt 18, 2017 - 15:50:01 Autor: Kategorija: Domaći fudbal
U utakmicama 11. kola Telekom CFL, Sutjeska, Grbalj i Kom Eurozoks ostavrili pobjede, podjela plijena u Tuzima

Fudbaleri Sutjeske, Grblja i Kom Eurozoksa ostvarili su pobjede u 11. kolu Telekom Crnogorske fudbalske lige.

Vodeća Sutjeka pobijedila je u Nikšiću ekipu Petrovca 3:0 i prednost u odnosu na drugoplasiranu Budućnost, koja ima utakmicu manje, uvećala na devet bodova.

Nikšićki tim je do trećeg uzastopnog, a ukupno osmog trijumfa u sezoni, došao golovima Branislava Jankovića u 19, Bojana Božovića u 31. i Igora Ivanovića u 64. minutu.

Grbalj je u Pljevljima savladao Rudar 1:0, te tako upisao četvrti trijumf u sezoni.

Odlučujući pogodak postigao je Ćetko Manojlović već u desetom minutu duela pod Golubinjom.

Pobjednika nije bilo u Tuzima, gdje se Dečić i Mladost odigrali 1:1.

Domaćini su poveli golom Kristijana Vuljaja u 57. minutu, a pet minuta potom Marko Ćetković je, ispostavilo se, postavio konačan rezultat.

Minimalnu pobjedu upisao je Kom Eurozoks, koji je na Zlatici savladao Iskru 1:0.

Pitanje pobjednika riješio je Masaši Otani u drugom minutu sudijske nadoknade vremena

Kom je ostvario treći trijumf i izjednačio se na tabeli sa Iskrom.

U posljednjem susretu 11. kola, Budućnost će od 18 časova biti domaćin Zeti.