Tučević u 95. minutu srušio Zetu!

okt 18, 2017 - 19:54:51 Autor: Kategorija: Domaći fudbal

Kakva noć na stadionu pod Goricom! Budućnost je imala pobjedu u džepu, ali je Zeta izjednačila u 91. minutu, da bi aktuelni šampion odlučio meč u 95. minutu!

Nakon što su nezasluženo poraženi na Trešnjici u prvom dijelu sezone, “plavi” su i večeras dominirali i poveli u 19. minutu, kada je Filip Mitrović nakon centaršuta Blaža Igumanovića ostao sam kao duh u šesnaestercu i rutinski glavom zatresao mrežu.

Budućnost je mogla da povede 2:0, ali je Milivoje Raičević promašio zicer kada je bio sam ispred gola gostiju.

To je kaznio 17-godišnji Nikola Krstović u 91. minutu, jer je naletio na oštru loptu Balše Božovića i izjednačio.

Činilo se da će Podgoričani opet ostati bez zasluženih bodova, ali je na početku 95. minuta poslije velike gužve lopta stigla do Ilije Tučevića, koji je smireno reagovao i pogodio uz stativu.

Podgoričani sada imaju 21 bod, šest manje od lidera Sutjeske, a Zeta je osvojila 16 i dijeli 3. mjesto sa Grbljem.