Mladost bolja od Grblja, Dečić konačno pobijedio

dec 06, 2017 - 14:53:01 Autor: Kategorija: Domaći fudbal
Od 16 časova igraju Budućnost i Sutjeska

Mladost je u derbiju koji bi mogao da bude ključan za plasman u Evropu bila bolja od Grblja.

Podgorički tim je slavio u Radanovićima sa 2:0, a strijelci su bili Bukurac u 24. i Adrović u 84. minutu.

Mladost je tako preuzela četvrto mjesto, dok je Grbalj pao na šesto.

A prvi put od kraja avgusta Dečić je upisao tri boda.

Seriju neuspjeha Tuzani su prekinuli na svom terenu protiv Iskre koju su savladali sa 3:1.

Dečić je imao dva gola prednosti, a ključan detalj se dogodio početkom drugog poluvremena kada je Lakić promašio penal za izjednačenje.

Kaznu je kasnije potpisao Klikovac.

U duelu Rudara i Zete nije bilo golova, dok je Kom slavio na gostovanju Petrovcu pogotkom Dedića.

Tim sa Zatice je sada petoplasirani...

Derbi između Budućnosti i Sutjeske se igra od 16 časova.

TOK MEČEVA

84. minut - GOOOOOL! Mladost je vjerovatno riješila pitanje pobjednika protiv Grblja, vodi sa 2:0. Mrežu domaćina je pogodio Adrović.

64. minut - GOOOOOL! Dečić ponovo ima dva gola prednosti protiv Iskre - preko Klikovca je poveo sa 3:1.

47. minut - Iskra na startu drugog poluvremena nije iskoristila penal protiv Dečića. Rosandić je odbranio šut Lakića, pa je ostalo 2:1 za Tuzane.

Počela su druga poluvremena.

U prvih 45 minuta viđeno je pet golova na četiri utakmice, od čega čak tri u Tuzima, gdje Dečić vodi protiv Iskre sa 2:1.

Mladost ima prednost (1:0) u Radanovićima, kao i Kom na gostovanju Petrovcu.

Pogodaka nema jedinom u duelu Rudara i Zete, koji se igra u Podgorici.

43. minut - GOOOOOL! Kom je poveo u Petrovcu pogotkom Dedića.

35. minut - GOOOOOL! Vraća se Iskra u meč - smanjila je na 2:1 protiv Dečića. Upisao se Krstović.

33. minut - GOOOOOL! Dečić već ima dva gola prednosti protiv Iskre. Opet je pogodio Camaj.

24. minut - GOOOOOL! Povela je i Mladost na gostovanju Grblju. Mrežu tima iz Radanovića zatresao je Bukorac.

23. minut - GOOOOOL! Prvi gol u 18. kolu postigao je Dečić. Tuzani su poveli protiv Iskre, a strijelac je Camaj.