Budućnost opet srušila Sutjesku za minus 10

dec 06, 2017 - 17:51:01 Autor: Kategorija: Domaći fudbal
Aktuelni šampion siguran protiv lidera - 3:1

Budućnost je treći put u nešto više od mjesec pobijedila Sutjesku, pa je razliku na tabeli sada smanjila na 10 bodova.

Poslije dva trijumfa u četvrtfinalu Kupa, aktuelni šampion je sada od velikog rivala bio bolji i u prvenstvu - slavio je rezultatom 3:1 u 18. kolu, čime je velika serija od devet trijumfa Nikšićana zaustavljena.

Konačno je došao i kraj nizu golmana Sutjeske Vladan Giljena, koji više od hiljadu minuta nije primio gol, a danas je sve bilo u znaku Podgoričana.

Ilija Tučević je u 16. donio prednost Budućnosti, Milivoje Raičević je u 23. udvostručio, a do poluvremena su viđena još dva pogotka.

Prvo je Igor Ivanović u 38. smanjio minus ekipe Nikole Rakojevića, da bi Blažo Igumanović iz penala vratio sigurnu prednost "plavima" i ispostavilo se postavio konačan rezultat.

Izvještaj sa ostalih mečeva 18. kola pročitajte OVDJE.