Minimalci Sutjeske i Rudara, poker Mladosti

apr 14, 2018 - 17:54:08 Autor: Kategorija: Domaći fudbal
Sutjeska i Rudar ostvarili pobjede pred domaćim navijačima, Mladost slavila u gostima

Fudbaleri Sutjeske i Rudara ostvarili su pobjeda pred domaćom publikom, dok je ekipa Mladosti zabilježila trijumf na gostovanju u utakmicama 29. kola Telekom Crnogorske lige.

Sutjeska je u Nikšiću savladala Petrovac 1:0, pogotkom Stefana Lončara u 48. minutu.

Rudar je u Pljevljima, takođe 1:0, pobijedio Grbalj, a gol odluke postigao je Rodoljub Paunović u 73. minutu

Mladost je u Tuzima nadigrala Dečić sa 4:1, pogocima Admira Adrovića u 9, 38. i 82, te Marka Ćetkovića u 56. minutu.

Jedini gol za Dečić postigao je Vladimir Savićević u 15. minutu.

Bez pobjednika završen je duel Kom Eurozoxa i Iskre, koji su u podgoričkom naselju Zlatica igrali 0:0.

Prethodno su Budućnost i Zeta odigrali 1:1, u primijernom meču 29. runde.

U 30. kolu, 21. aprila, sastaće se: Petrovac - Rudar, Grbalj - Dečić, Mladost - Budućnosst, Zeta - Kom Eurozoks i Iskra - Sutjeska.