OFK Titograd preuzeo mjesto lidera, Sutjeska slavila u Pljevljima

avg 18, 2018 - 21:21:01 Autor: Kategorija: Domaći fudbal
OFK Titograd kao domaćin pobijedio Zetu, Sutjeska kao gost Rudar, dok su Iskra i Grbalj odigrali neriješeno

OFK Titograd je novi lider Telekom Crnogorske fudbalske lige.

Tim sa Starog aerodroma pobijedio je danas ekipu Zete 2:1, te tako preuzeo mjesto broj jedan na tabeli crnogorskog šampionata.

OFK Titograd je do trijumfa došao nakon preokreta, jer su gosti poveli pogotkom Nikole Krstovića u 16. minutu.

Međutim, Zvonko Pamić u 34, odnosno Mirko Raičević u 82. minutu režirali su preokret Titograda.

Sutjeske je na gostovanju u Pljevljima stigla do tri boda protiv Rudara, i to takođe poslije preokreta.

Domaćine je u 17. minutu doveo u vođstvo Edvin Kuč, koji je iskoristio penal, ali je u nastavku uslijedio preokret.

Prvo je Luka Merdović u 25. izjednačio rezultat, da bi Marko Vučić u 62. minutu postigao gol za 2:1, odnosno pobjedu aktuelnog šampiona Crne Gore.

Petrovac je pod Malim brdom došao do minimalnog trijumfa od 1:0 u duelu protiv Mornara, a gol odluke postigao je Japanac Šo Jamamoto u 55. minutu.

Jedini meč na kojem nije bilo pobjednika, ali ni pogodaka, odigrali su Iskra i Grbalj u Danilovgradu.

Budućnost i Lovćen sjutra će zatvoriti kolo utakmicom koja je zakazana za 19 časova.