Sutjesci pripao derbi protiv Budućnosti, remi Mornara i Grblja

sep 23, 2018 - 17:23:00 Autor: Kategorija: Domaći fudbal
U najvećem crnogorskom derbiju, Sutjeska pred domaćom publikom pobijedila Budućnost

Sutjeska je u derbiju devetog kola Telekom Crnogorske fudbalske lige pobijedila Budućnost pred domaćom publikom rezultatom 2:1.

Nikšićani su u najvećem crnogorskom derbiju poveli golom Darka Bulatovića u 48. minutu, da bi u 57. Nemanja Nedić duplirao prednost Sutjeske.

Budućnost je, međutim, uspjela da vrati neizvjesnost utakmici pogotkom Ilije Tučevića u 76. minutu, ali je to, ipak, bilo sve od Podgoričana.

Mornar i Grbalj su u derbiju začelja odigrali 1:1.

Barani su poveli poslije 14. minuta igre, kada je Filip Kalačević iskoristio jedanaesterac.

Ipak, u finišu susreta, tačnije 84. minutu, Petar Vukčević je, takođe iz penala, obezbijeio bod Grbljanima.

OFK Titograd je poslije devet kola vodeći na tabeli sa 21 bodom, Budućnost i Sutjeska osvojili su po 15, a po bod manje Iskra i Petrovac.