Rudar nanio prvi poraz Titogradu, pobjede Sutjeske i Budućnosti, petarda Grblja

sep 29, 2018 - 20:28:03 Autor: Kategorija: Domaći fudbal
Vodeći OFK Titograd poražen je na gostovanju Rudaru, što je ujedno i prvi neuspjeh podgoričkog sastava

OFK Titograd je doživio poraz, dok su Sutjeska i Budućnost ostvarili pobjede u 10. kolu Telekom Crnogorske fudbalske lige.

Vodeći OFK Titograd poražen je na gostovanju Rudaru 3:1, što je ujedno i prvi neuspjeh podgoričkog sastava.

Pljevaljski tim je do pobjede došao pogocima Alfonsa Denisa Sopoa u 18, Ivana Pejakovića u 49. i Patrika Felipea Justina Alvesa u 64. minutu.

Sutjeska, koja brani titulu šampiona, savladala je na Zlatici Mornar rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Stefan Lončar u 22. minutu.

Budućnost je pod Goricom pobijedio Iskru sa, takođe, 1:0. Čovjek odluke bio je Igor Ivanović, koji je pogodio u prvom minutu nadokande poluvremena.

Fantastičnu partiju pružio je Grbalj, koji je u Donjoj Gorici razbio Lovćen sa čak 5:0.

Ekipa iz Radanovića je do pobjede došla golovima Miloša Džugurdića u 12, Stefana Đorđevića u 33, Predraga Kašćelana 53, Vladana Kordića u 67. i Nedjeljka Vlahovića u 81. minutu.

Zeta je golom Krstovića bila bolja od Petrovca.