Titogradu samo bod, remizirala i Sutjeska, trijumf Budućnosti

okt 06, 2018 - 16:23:01 Autor: Kategorija: Domaći fudbal
OFK Titograd i Sutjeska pred domaćim navijačima odigrali neriješeno protiv Iskre, odnosno Lovćena, dok je Budućnost kao gost savladala Mornar

OFK Titograd i Sutjeska igrali su neriješeno, dok je Budućnost ostvarila pobjedu u 11. kolu Telekom Crnogorske fudbalske lige.

Vodeći OFK Titograd je na Starom aerodromu došao samo do boda u duelu protiv Iskre - 1:1

Ekipa iz Danilovgrada povela je golom Igora Burzanovića u 25, da bi Zvonimir Pamić u 38. minutu izjednačio, a ispostavilo se i postavio konačan rezultat.

Identičnim rezultatom završen je i duel u Nikšiću, između Sutjeske i Lovćena (1:1).

Cetinjski tim je došao do vođstva pogotkom Gorana Vujovića u 67, a bod domaćinu donio je Luka Merdović u 82. minutu.

Budućnost je u Kotoru savladala barski Mornar 1:0, te upisala šestu pobjedu u sezoni.

Odlučujući pogodak postigao je Draško Božović u 86. minutu.

Bez pobjednika, a i golova završen je meč Zete i Rudara u Golubovcima.

Ubjedljivi trijumf u 11. kolu ostvario je Grbalj, koji je u Beranama pobijedio Petrovac 4:0.

Do treće pobjede u sezoni Grbalj je stigao golovima Stefana Đorđevića u 42. i 51, te Miloša Džugurdića 67. i 70. minutu.

OFK Titograd poslije 11. kola vodi na tabeli sa 22 boda, Budućnost je druga sa 21, dok dva boda manje ima trećeplasirana Sutjeska.

Zeta je četvrta sa 16, bod manje osvojila je Iskra, Petrovac ima 14, Rudar 13, Grbalj 12, Lovćen 11, a Mornar samo tri.

Slijedi dvonedjeljna pauza zbog reprezentativnih utakmica Crne Gore sa Srbijom i Litvanijom, a 12. kolo na program je 20. oktobra, kada će se sastati: Budućnost – OFK Titograd, Iskra – Zeta, Rudar – Grbalj, Petrovac – Sutjeska i Lovćen – Mornar.