Liverpul gubio, vodio, pa ispustio pobjedu u sudijskoj nadoknadi (VIDEO)

avg 12, 2017 - 15:28:18 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
Votford i Liverpul odigrali neriješeno u uvodnom kolu Premijer lige

Druga utakmica uvodnog kola Premijer lige, u kojoj su se sastali Votford i Liverpul, završena je neriješenim rezultatom 3:3 (2:1).

Votford je poveo poslije samo osam minuta igre, kada je Stefano Okaka načeo mrežu gostiju.

Ipak, 20-ak minuta kasnije, tačnije u 29, Sejdu Mane je poravnao rezultat na 1:1.

Međutim, samo tri minute kasniije, domaćini su ponovo stekli prednost, a ovog puta strijelac je bio e Abdulaje Dukure.

Nastavak utakmice dobio bolju partiju Liverpula, koji je u svega 120 sekundi preokrenuo rezultat.

Prvo je Firmino u 55. minutu realizovao jedanaesterac, da bi u 57. Mohamed Salah postigao prvi gol u zvaničnim utakmicama za "redse".

I kada se činilo da će Liverpul početi sezonu pobjedom, Votford je u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena postigao pogodak preko Migela Britosa, te tako izbjegao poraz na startu Premijer lige.