Lacio po notama Marušića: Postigao gol, izborio jedanaesterac... (VIDEO)

sep 24, 2017 - 22:40:01 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
U utakmicama šestog kola Serije A, Inter jedva slomio Đenovu, Lacio kao gost nadigrao Veronu

Inter, Lacio, Kjevo i Krotone zabilježili su pobjede u utakmicama šestog kola Serije A.

Lacio i Kjevo slavili su na gostovanjima Veroni (0:3) i Kaljariju (0:2), dok su Inter i Krotone obradovali domaće navijače u duelima protiv Đenove (1:0) i Beneventa (2:0).

Crnogorski reprezentativac iz redova Lacija Adam Marušić bio je, uz Ćira Imobilea, junak pobjede rimskog tima u "gradu ljubavi".

Marušić je prvo izborio jedanaesterac, koji je u 24. minutu Imobile pretvorio u gol, da bi isti dvojac kreirao akciju i kod drugog pogotka Lacija u 41. minutu, a ponovo je italijanski reprezentativac zatresao mrežu rivala.

Da ne ostane dužnik Marušiću, Imobile se potrudio u 60. minutu, kada je asistirao crnogorskom internacionalcu za njegov prvi gol u dresu Lacija.

Inter je u finišu susreta uspio da slomi otpor Đenove.

Naime, igrao se 88. minut, kada je Danilo D'Ambrozio pronašao put do mreže gostiju, kojim je Inter stigao do tri boda.