Barselona prekinula seriju bez pobjede, preokret Valensije

feb 17, 2018 - 22:46:36 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
Barselona poslije dva remija zabilježila trijumf u Primeri

Barselona je u 24. kolu Primere prekinula seriju od dvije utakmice bez pobjede, s obzirom da je na gostovanju Eibaru zabilježila trijumf od 2:0.

Lider španskog šampionata poveo je golom Luis Suaresa u 16. minutu, da bi u 89. Đorbi Alba ovjerio pobjedu Barselone.

Inače, Barsi je u drugom poluvremenu posao bio olakšan, budući da je fudbaler Eibar Fabijan Oreljana u 66. minutu dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Barselona poslije 24. kola vodi na tabeli Primere sa 62 boda, dok je Eibar na sedmoj poziciji sakupio 35.

Valensija je gubila u Malagi do 80. minuta, ali je ispunila cilj - slavila je sa 2:1 golovima Kokelana i Pareha iz penala.

Klarens Sedorf je upisao i drugi poraz na klupi Deportiva - sada je izgubio na gostovanju Alavesu (1:0).