Mesi proradio kada je trebalo protiv Čelsija, Bajern je završio posao (VIDEO)

feb 20, 2018 - 22:41:08 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
Argentinac dao gol "plavcima" tek u 9. susretu...

Devet utakmica je trebalo Lionelu Mesiju da pogodi protiv Čelsija.

Konačno je proradio, i to u teškom momentu za Barselonu - obezbijedio je svom timu remi (1:1) u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

Čelsi je bio bolji, vodio golom Vilijana od 62. minuta, ali je greška koju su napravili defanzivci Kristensen i Acpilikueta sve bacila u vodu - Inijesta je uzeo loptu i asistirao Mesiju koji je rutinski matirao Kurtou.

Vilijan je dva puta pogađao stativu, imao je dobru šansu i Azar, ali Čelsi je morao da se pomiri sa remijem pred revanš u Kataloniji.

Челси - Барселона. Обзор матча. Лига чемпионов от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U Minhenu je sve bilo mnogo jasnije - Bajern je sa 5:0 deklasirao Bešiktaš.

Vida je u 16. minutu kao posljednji igrač odbrane gostiju faulirao Levandovskog i dobio crveni karton, što je bilo presudno kada je u pitanju otpor Turaka.

Miler i Levandovski su se upisali po dva puta, a mrežu Bešiktaša je zatresao i Koman...

Бавария - Бешикташ. Обзор матча. Лига Чемпионов 2017/18. 1/8 финала. 1-й матч. от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.