Remi Kardifa i Njukasla, Totenhem bolji od Fulama, poraz Vest Hema

avg 18, 2018 - 17:56:01 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
"Svrake" promašile penal u 96. minutu

Kardif i Njukasl su odigrali bez golova u prvoj utakmici drugog kola Premijer lige.

Iako je bilo 0:0 uzbuđenja nije falilo, oba tima su imala dovoljno prilika za gol, a najbolju je imao vezista gostiju Kenedi koji je promašio penal u 96. minutu.

Viđen je i crveni karton koji je dobio bek "svraka" Hejden sredinom drugog poluvremena.

I Kardif i Njukasl su na startu poraženi, pa su im ovo prvi bodovi u sezoni.

Drugu pobjedu na startu je upisao Totenhem - savladao je Fulam na "Vembliju" sa 3:1, a meč će se pamtiti po pogotku Harija Kejna.

Asu Totenhema je to bio prvi gol u avgustu mjesecu u karijeri u ukupno 15. utakmici.

Mura je donio prednost Sparsima, poravnao je Mitrović, prije nego su Tripije i Kejn riješili pitanje pobjednika.

Everton je bio bolji od Sautemptona (2:1), Lester je savladao Volvs (2:0), dok je Bornmut trijumfovao u Londonu protiv Vest Hema (2:1).

Od 18.30 časova se sastaju Čelsi i Arsenal.

Sjutra: Barnli - Votford, Mančester ssiti - Hadersfild, Brajton - Mančester junajted.

Ponedjeljak: Kristal Palas - Liverpul.