Juventus počeo sezonu pobjedom u 93, Anćelotijev Napoli osvojio "Olimpiko" (VIDEO)

avg 18, 2018 - 22:29:08 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
U premijernom kolu nove sezone Serije A, Juventus i Napoli kao gosti pobijedili Kjevo i Lacio

Juventus je u odbranu titule prvaka Italije krenuo pobjedom - u premijernoj utakmici nove sezone Serije A, torinski tim je kao gost savladao ekipu Kjeva rezultatom 3:2.

Aktuelni šampion dobro je počeo susret u Veroni, budući da je Sami Kedira postigao gol već u trećem minutu.

Međutim, Kjevo je do poluvremena uspio da izjednači preko Mariuša Stepinskog u 38. minutu, da bi u 56. Emanuele Đakerini preokrenuo rezultat na 2:1.

Ipak, "stara dama" se nije dala iznenaditi, pa je u 75. minutu uslijedilo izjednačenje - Matija Bani je postigao autogol.

Finiš duela donio je novi pogodak, ponovo u mreži "letećih magaraca".

Naime, Federiko Bernardeski je u 93. minutu postigao gol kojim je Juventus stigao do trijumfa.

Napoli je, s druge strane, ostvario pobjedu na gostovanju Laciju, i to poslije preokreta.

Lacio je, naime, poveo u 25. minutu golom Ćira Imobilea, da bi u drugom minutu sudijske nadoknade poluvremena Arkadiuš Milik poravnao rezultat.

U nastavku utakmice tim Karla Anćelotija uspio je da preokrene, a čovjek odluke bio je Lorenco Insinje, koji je u 59. minutu postigao pogodak za trijumf gostiju na "Olimpiku".