Ko se "kači" sa Ronaldom, završi sa slomljenim nosom (FOTO)

avg 19, 2018 - 16:53:01 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
"Hvala svima koji ste mi poslali poruke podrške, to mi zaista mnogo znači", poručio je Stefano Sorentino

Juventus je na premijeri nove sezone Serije A ostvario pobjedu na gostovanju Kjevu 3:2, i to pogotkom u 93. minutu.

Ipak, pored teško izvojevanog trijumfa "stare dame", kao i zvaničnog debija Kristijana Ronalda u dresu Juventusa, meč je obilježila povreda golmana Kjeva Stefana Sorentina.

Naime, Sorentino je poslije sudara sa Ronaldom ostao bez svijesti, pa je u 92. minutu, zbog povrede glave, morao da izađe iz igre.

Sorentino je potom prebačen u bolnicu, gdje su ljekari ustanovili da mu je slomljen nos, kao i da ima lakše povrede ramena i vrata.

Golman Kjeva danas je pušten iz bolnice, pa se oglasio preko Tvitera.

"Hvala svima koji ste mi poslali poruke podrške, to mi zaista mnogo znači. Mi smo sjajna grupa i juče smo to pokazali protiv favorita. Bili smo blizu, ali onda me CR pregazio", poručio je Sorentino.