LIGA EVROPE: Pet "sigurica" kladionice Šansabet

nov 08, 2018 - 12:50:51 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
Olimpijakos, Dinamo Zagreb, Leverkuzen, Arsenal i Sevilja najveći favoriti četvrtog kola Lige Evrope

Utakmicama četvrtog kola danas se nastavlja takmičenje u Ligi Evrope.

Prema kvotama kladionice Šansabet, Olimpijakos, Dinamo Zagreb, Leverkuzen, Arsenal i Sevilja pet su najvećih favorita četvrte runde LE.

Olimpijakos će ugostiti Didelanž, a kvota na pobjedu tima iz Pireja iznosi 1,18. Ostatak ponude za ovu utakmicu možete pogledati OVDJE.

Dinamo Zagreb će četvrti trijumf u aktuelnoj kampanji Lige Evrope juriti pred domaćom publikom protiv Spartaka iz Trnave. Jedinica u kladionici Šansabet vrijedi 1,25, dok ostatak ponude za ovu utakmicu možete pogledati OVDJE.

Leverkuzen će na svom terenu pokušati da prekine pobjedničku seriju Ciriha, koji ima maksimalan učinak nakon tri kola. Kvota na pobjedu njemačkog predstavnika iznosi 1,3. Ostatak ponude za ovu utakmicu možete pogledati OVDJE.

Arsenal će, poput Dinama, nastojati da svojim navijačima podari i četvrti trijumf u grupnoj fazi Lige Evrope. Londonski tim će biti domaćin Sportingu, a kladionica Šansabet je za pobjedu "tobdžija" pripremila kvotu 1,3. Ostatak ponude za ovu utakmicu možete pogledati OVDJE.

Sevilja je večeras gostovati Akhisaru, a da će trijumfovati, kvota je 1,3. Ostatak ponude za ovu utakmicu možete pogledati OVDJE.

POGLEDAJTE KOMPLETNU PONUDU KLADIONICE ŠANSABET

LIGA EVROPE, 4. KOLO

GRUPA A

21.00: Leverkuzen - Cirih 

21.00: Ludogorec - AEK Larnaka 

TABELA: Cirih 9, Leverkuzen 6, Ludogorec 1, AEK Larnaka 1.

GRUPA B

21.00: Seltik - Lajpcig 

21.00: Rozenborg - Salcburg 

TABELA: Salcburg 9, Lajpcig 6, Seltik 3, Rozenborg 0.

GRUPA C

21.00: Bordo - Zenit 

21.00: Slavija Prag - Kopenhagen 

TABELA: Zenit 7, Slavija Prag 6, Kopenhagen 4, Bordo 0.

GRUPA D

16.50: Fenerbahče - Anderleht 

21.00: Dinamo Zagreb - Spartak Trnava 

TABELA: Dinamo Zagreb 9, Fenerbahče 4, Spartak Trnava 3, Anderleht 1.

GRUPA E

21.00: Arsenal - Sporting 

21.00: Vorskla - Karabag 

TABELA: Arsenal 9, Sporting 6, Vorskla 3, Karabag 0.

GRUPA F

21.00: Betis - Milan 

21.00: Olimpijakos - Didelanž 

TABELA: Betis 7, Milan 6, Olimpijakos 4, Didelanž 0.

GRUPA G

18.55: Spartak Moskva - Rendžers 

18.55: Rapid Beč - Viljareal 

TABELA: Viljareal 5, Rendžers 5, Rapid Beč 3, Spartak Moskva 2.

GRUPA H

18.55: Lacio - Marsej 

18.55: Apolon - Ajntraht Frankfurt 

TABELA: Ajntraht Frankfurt 9, Lacio 6, Marsej 1, Apolon 1.

GRUPA I

18.55: Genk - Bešiktaš 

18.55: Malme - Sarpsborg 

TABELA: Genk 6, Sarpsborg 4, Malme 4, Bešiktaš 3. 

GRUPA J

18.55: Krasnodar - Standard 

18.55: Akhisar - Sevilja 

TABELA: Sevilja 6, Krasnodar 6, Standard 6, Akhisar 0.

GRUPA K

16.50: Astana - Jablonec 

18.55: Dinamo Kijev - Ren 

TABELA: Astana 5, Dinamo Kijev 5, Ren 3, Jablonec 2.

GRUPA L

18.55: BATE Borisov - Čelsi 

18.55: Videoton - PAOK 

TABELA: Čelsi 9, PAOK 3, Videoton 3, BATE Borisov 3.

Komentari
  • Standardno
    • Like
    • Dislike
    • Najnoviji
    • Najstariji

Security code Osvježi

  1. Najnovije
  2. Najkomentarisanije
  3. Najčitanije
  4. Šansa preporučuje