Liverpul prebolio poraz od Sitija, Čelsi bolji od Njukasla

jan 12, 2019 - 20:24:03 Autor: Kategorija: Međunarodni fudbal
Liverpul ostvario pobjedu na gostovanju Brajtonu, u okviru 22. kola Premijer lige

Liverpul je prebolio poraz od Mančester sitija, svoj prvi u tekućoj sezoni Premijer ligi, koji je pretrpio u prethodnom kolu engleskog šampionata.

Naime, Liverpul je danas ostvario pobjedu na gostovanju Brajtonu rezultatom 1:0, okviru 22. kola Premijer lige-

Gol odluke postigao je Mohamed Salah, koji je u 50. minutu realizovao jedanaesterac.

Čelsi je prekinuo mini seriju od dva meča bez pobjede na "Stamford bridžu" i slavio u duelu sa Njukaslom - 2:1.

Čovjek odluke je bio Vilijan, koji je maestralnim golom postavio konačan rezultat u 57. minutu.

Do tri boda na gostovanjima došli su i Votford, odnosno Sautempton.

Votford je poslije preokreta savladao Kristal Palas 2:1, a identičnim rezultatom Sautempton je slavio protiv Lestera.

Barnli je pred domaćim navijačima, takođe poslije preokreta, pobijedio Fulam 2:1, dok su Kardif i Hadersfild odigrali 0:0.