Juniorke eliminisane od Francuskinja

avg 02, 2017 - 19:09:01 Autor: Kategorija: Rukomet
Ništa od polufinala EP

Ženska juniorska rukometna reprezentacija neće igrati u polufinalu Evropskog prvenstva u Sloveniji.

Izabranice Tatjane Jeraminok poražene su od Francuske rezultatom 28:18 u posljednjem meču glavne faze, pa ih sada čeka razigravanje od petog do osmog mjesta.

Crnogorske rukometašice su bile u igri do poluvremena, rezultat na odmoru je bio 7:7, ali je potom Francuska bila furiozna i u drugih 30 minuta je postigla čak 21 gol.

Milica Čarapić i Tatjana Jovićević su sa po pet golova bile najbolje u timu Crne Goredok je Branka Konatar pogodila četiri puta.

U Francuskoj su se istakle Žanela Blonbo i Karihma Eko, koje su postigle po šest pogodaka.

Crna Gora prvi meč u razigravanu za petu poziciju igra u petak od 14.30 protiv Holandije.