Sve na jednom mjestu: Raspored Evropskog prvenstva za rukometaše

jan 12, 2018 - 16:20:20 Autor: Kategorija: Rukomet
Prvog dana EP na programu će biti četiri utakmice

Evropsko prvenstvo za rukometaše počinje danas u Hrvatskoj, a mi vam donosimo kompletnu satnicu takmičenja.

Dakle, prvog dana na programu će biti četiri utakmice, i to Švedska - Island (18.15) i Hrvatska - Srbija (20.30) u Grupi A, odnosno Bjelorusija - Austrija (18.15) i Francuska-Norveška (20.30) u Grupi B.

Crna Gora sjutra počinje nadmetanje utakmicom protiv Njemačke, koja je zakazana za 17.15 časova.

Poslije prve faze Prvenstva, nastavak takmičenja izboriće po tri najbolje selekcije iz svake grupe, koje će prenijeti bodove iz međusobnih duela. 

Tako će doći do spajanja ekipa iz Grupa A i B, odnosno C i D, te formiranja Grupe I i Grupe II.

RASPORED EP

Prva faza

Grupa A (Split)

1. kolo (12. januar)

Švedska - Island (18.15), Hrvatska - Srbija (20.30)

2. kolo (14. januar)

Srbija - Švedska (18.15), Island - Hrvatska (20:30)

3. kolo (16. januar)

Srbija - Island (18.15), Hrvatska - Švedska (20.30)

Grupa B (Poreč)

1. kolo (12. januar)

Bjelorusija - Austrija (18.15), Francuska - Norveška (20.30)

2. kolo (14. januar)

Austrija - Francuska (18.15), Norveška - Bjelorusija (20.30)

3. kolo (16. januar)

Francuska - Bjelorusija (18.15), Norveška - Austrija (20.30)

Grupa C (Zagreb)

1. kolo (13. januar)

Njemačka - Crna Gora (17.15), Makedonija - Slovenija (19.30)

2. kolo (15. januar)

Slovenija - Njemačka (18.15), Crna Gora - Makedonija (20.30)

3. kolo (17. januar): 

Njemačka - Makedonija (18.15), Crna Gora - Slovenija (20.30)

Grupa D (Varaždin)

1. kolo (13. januar)

Španija - Češka (18.15), Danska - Mađarska (20.30)

2. kolo (15. januar)

Mađarska - Španija (18.15), Češka - Danska (20.30)

3. kolo (17. januar)

Češka - Mađarska (18.15), Španija - Danska (20.30)

Druga faza

Grupa I (Zagreb)

18. januar: A3-B2

18. januar: A2-B3

20. januar: A1-B1

20. januar: A2-B2

22. januar: A3-B1

22. januar: A1-B3

24. januar: A1-B2

24. januar: A2-B1

24. januar: A3-B3

Grupa II (Varaždin)

19. januar: C3-D2

19. januar: C2-D3

21. januar: C1-D1

21. januar: C2-D2

23. januar: C3-D1

23. januar: C1-D3

24. janaura: C1-D2

24. janaura: C2-D1

24. janaura: C3-D3

Završna faza (Zagreb)

26. januar - utakmica za peto mjesto I3 – II3 (15.30)

26. januar - polufinale I1-II2 (18 časova)

26. januar - polufinale II1-I2 (20.30)

28. januar - utakmica za treće mjesto (18)

28. januar - finale (20.30)

Komentari
  • Standardno
    • Like
    • Dislike
    • Najnoviji
    • Najstariji

Security code Osvježi

  1. Najnovije
  2. Najkomentarisanije
  3. Najčitanije
  4. Šansa preporučuje

Facebook