Budućnost potonula u 2. poluvremenu

jan 28, 2018 - 17:15:08 Autor: Kategorija: Rukomet
"Plave" u nastavku nisu igrale ništa što je dogovoreno, pa je razlika samo rasla do plus devet (32:23). Na kraju je bilo 34:26

Rukometašice Budućnosti su doživjele i četvrti poraz na gostovanjima u Ligi šampiona ove sezone.

Tim Dragana Adžića je bio odličan u prvom poluvremenu, vodio i tri razlike (13:10), ali je u finišu tog dijela primio tri gola za 70 sekundi i dozvolio Ferencvarošu da preokrene na 19:18.

To kao da je uništilo samopouzdanje "plavima", koje u nastavku nisu igrale ništa što je dogovoreno, pa je razlika samo rasla do plus devet (32:23). Na kraju je bilo 34:26.

U timu Budućnosti su najefikasnije bile Itana Grbić i Đurđina Jauković sa po pet golova, a najbolji utisak je ostavila Tatjana Brnović sa četiri.

Ferencvaroš - Budućnost 34:26 (19:18)

Dabaš - „OBO arena”. Gledalaca: 2.500. Sudije: Brkić i Jusufhodžić (Austrija). Sedmerci: Ferencvaroš 3 (3), Budućnost 2 (2). Isključenja: Ferencvaroš 6, Budućnost 6 minuta.

Ferencvaroš: Sikora (10 odbrana), BIRO (četiri odbrane), ŠACL 1, Sučanski, Sekereš, Mesaroš 1, Van der Hejden 7 (2), Marton 4, LUKAČ 5, SNELDER 1, PENA 5 (1), HAFRA 3, Faluvegi, Jovanović 1, KOVAČIČ 5, Hornjak 1.

Budućnost: ZOKEBI DE PAULA (osam odbrana), Batinović (jedna odbrana), UJKIĆ 3, JAUKOVIĆ 5, Pletikosić 1, Laslo 2 (2), MALOVIĆ 2, Premović 1, BRNOVIĆ 4, Bulatović, Pavićević 1, Ramusović 1, RAIČEVIĆ 1, GRBIĆ 5.