Budućnost savladala Odenze, ide u glavnu rundu Lige šampiona

nov 11, 2018 - 16:45:20 Autor: Kategorija: Rukomet
Rukometašice Budućnosti ostvarile su pobjedu na gostovanju danskom Odenzeu

Rukometašice Budućnosti ostvarile su pobjedu na gostovanju danskom Odenzeu rezultatom 26:22 (13:8), u utakmici petog kola Grupe A Lige šampiona.

Izabranice Dragana Adžića današnjim trijumfom izborile su plasman u glavnu fazu LŠ, a uz to i napravile korak ka četvrtfinalu, jer će Grupu 1 početi sa šest bodova.

Najefikasnija u podgoričkom timu bila je Đurđina Jauković sa osam golova, pet je postigla Milena Raičević, a jedan manje Katarina Bulatović .

Odenze - Budućnost 22:26 (14:13)

Odenze - "Odenze Idretshol". Gledalaca: oko 2.000. Sudije: Erdogan i Ezdeniz (Turska). Sedmerci: Odenze 10 (7), Budućnost 5 (4). Isključenja: Odenze 10, Budućnost 10 minuta. Crveni karton: Ujkić (Budućnost) u 46. minutu (3x2).

Odenze: RAJNHART (osam odbrana), Vester (tri odbrane), Bekhej, KORT-KINDBEL 3, Madsen, Bakerud 1, Jakobsen, Da Silva Kintino, TRANBORG 2, Kristensen, Hald, ESTERGORD-JENSEN 7 (4), OFENDAL 3 (3), Jergensen, HEJLUND 4, HAJNDAL 2.

Budućnost: RAJČIĆ (pet odbrana), Zokebi de Paula (četiri odbrane i dva sedmerca), UJKIĆ, Konatar, JAUKOVIĆ 8, A. Bulatović, Laslo 3 (3), Premović 1, K. BULATOVIĆ 4, BRNOVIĆ 3, Pavićević, Ramusović 1, RAIČEVIĆ 5 (1), GRBIĆ 1, Pletikosić.