Crna Gora nadigrala Italiju, deset golova Miloša Vujovića

jan 03, 2019 - 19:34:11 Autor: Kategorija: Rukomet

Muška rukometna reprezentacija Crne Gore pobijedila je večeras selekciju Italije 32:24, u prvom kolu međunarodnog turnira u Poreču.

"Lavovi" su na kraju prvog poluvremena imali tri gola viška (15:12), da bi u nastavku dotukli "azure".

Najefikasniji u taboru crnogorske selekcije bio je Miloš Vujović sa 10 golova, dok su Branko Kankaraš i Mirko Radović postigli po četiri pogotka.

Takođe, odličan učinak imao je i golman Milo Mijušković sa 12 odbrana, kao i Jagoš Braunović sa šest intervencija.

Crna Gora će u drugom kolu turnira u Poreču, sjutra od 18 časova, igrati protiv Hrvatske.